fbpx
Studio C Studio C Studio C Studio C Studio C

Jedyne tak komfortowe miejsce do Twojego treningu na mapie Białegostoku!

in fb

Studio C to miejsce
stworzone z pasji.

Tą pasją jest ruch i chęć nauczania go właśnie Ciebie. Drugim elementem układanki jest ból, który doskwiera Ci na co dzień. Jedynym antidotum na ból jest właśnie ruch!

Tworząc to miejsce miałem na uwadze Twój komfort. Nic nas nie rozprasza. Możemy sumiennie pracować w skupieniu i miłej atmosferze.

Treningi w Studio C to nie tylko wysiłek i trud. To także dobra zabawa i radość z efektów, które wspólnie osiągamy.

Co wyróżnia studio C na tle innych w Białymstoku?

Trening w systemie 1 na 1

Na naszym treningu poświęcam się Tobie i zrobię wszystko, by spełnić Twoje oczekiwania. W trakcie naszego treningu brak osób trzecich sprawia, że w pełni skupieni pracujemy na osiągniecie Twoich celów. Jesteśmy tylko Ty i ja i możesz czuć się swobodnie.

pełne wyposażenie

Wszystko, co potrzebuje do pracy z Tobą mam pod ręką. Od akcesoriów terapeutycznych takich, jak gumy oporowe czy piłki, po sprzęt do treningu: komplet hantli, obciążeń treningowych i sztang. Do Twojej dyspozycji jest w pełni odizolowana szatnia wraz z toaletą oraz recepcja.

kompleksowa pomoc

W każdym, nawet trudnym przypadku otrzymasz ode mnie pomoc. Dzięki mojej współpracy z fizjoterapeutą masz pewność, że nawet mimo dużych problemów, jesteś w dobrych rękach.
Niezależnie od skali Twojego problemu na pewno otrzymasz odpowiedź na każde Twoje pytanie.

indywidualne podejście

Studio C zostało stworzone po to, by traktować każdego z osobna. Indywidualny program ćwiczeń jest ustalany po naszym pierwszym spotkaniu, jakim jest diagnostyka ruchowa połączona z wywiadem. To właśnie w trakcie jej trwania opracowuję nasz plan działania.

Trenuj razem ze mną i twórzmy to miejsce wspólnie!

Formularz kontaktowy