fbpx
Oferta treningowa

sprawdź jak mogę
Ci pomóc

Niezależnie od tego, w jaki sposób trenujesz i czy zmagasz się z bólem,
pomogę Ci w końcu trenować mądrze, bezpiecznie i bez żadnych dolegliwości.
Twoje problemy To moja praca!
Masz pytanie? Zadaj je!

00

diagnostyka funkcjonalna

Sprawdź gdzie leży przyczyna Twojego bólu

160PLN / 75min

Dobra diagnoza to klucz do sukcesu. Dzięki niej szybko namierzę słabe ogniwa w Twoim aparacie ruchu i z laserową precyzją dobiorę metodykę treningu tak, aby jak najszybciej uzyskać świetny efekt treningowy.

Podczas diagnostyki sprawdzę jak Twoje ciało funkcjonuje, jak wygląda jego sprawność oraz z jakimi dolegliwościami się zmaga. Zbieram szczegółowe informacje, które są podstawą dalszej pracy treningowej lub terapeutycznej. Wszystko po to, aby skutecznie i szybko wyeliminować słabości Twojego ciała.

Diagnostyka jest naszym pierwszym spotkaniem, więc od razu zabieramy się do profesjonalnej pracy.

01

trening indywidualny

Miej pewność, że zrobisz to dobrze

160PLN / pojedynczy trening
600PLN / pakiet 4 treningów
1120PLN / pakiet 8 treningów

Pierwszy trening indywidualny poprzedzony jest szczegółowym wywiadem i diagnostyką funkcjonalną.

Jeżeli chcesz uzyskać najlepsze efekty treningowe, wyeliminować błędy, czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas treningu, to praca z profesjonalnym trenerem jest warunkiem koniecznym.

Będziesz pod moją opieką, a to znaczy, że pomogę Ci w osiągnięciu Twoich celów treningowych.
Będę wspierał Ciebie przez cały proces tak długo, jak będzie to konieczne.

Zanim przejdziemy do pracy czeka nas wnikliwy wywiad oraz diagnostyka.
Dzięki zebranym informacjom, stworzę skuteczny program i dobiorę odpowiednią metodykę treningu, spersonalizowaną pod Ciebie.

02

terapia ruchowa

Pozbądź się bólu raz na zawsze

160PLN / pojedynczy trening
600PLN / pakiet 4 treningów
1120PLN / pakiet 8 treningów

Zmagasz się z dolegliwościami bólowymi w codziennym życiu lub czujesz, że Twoje ciało wymaga wzmocnienia? Jako terapeuta pomogę Ci zwalczyć ból i wzmocnić ciało, aby już nigdy ból się nie pojawił.


Odpowiednio dobrana przeze mnie terapia jest w stanie przywrócić Twoje ciało do prawidłowego wzorca i zapomnieć o bólu raz na zawsze.

03

trening pourazowy

Odzyskaj pełną sprawność po kontuzji

160PLN / pojedynczy trening
600PLN / pakiet 4 treningów
1120PLN / pakiet 8 treningów

Jeżeli chcesz bezpiecznie wrócić po kontuzji to pomogę Ci w realizacji tego celu. Ważne, abyś uświadomił sobie, że proces leczenia musi być zakończony skutecznym powrotem do pełnej sprawności fizycznej.

Kiedy Twój lekarz prowadzący i fizjoterapeuta da zielone światło, do wdrożenia aktywności ruchowej, to pomogę Ci przejść przez cały proces rehabilitacyjny. Efektem końcowym będzie funkcjonowanie w Twoim świecie - bez bólu i strachu.

Moja rola w rehabilitacji ruchowej w pierwszym etapie opiera się na włączniu Cię do ruchu z uwzględnieniem typu urazu lub kontuzji i pozbyciu się dolegliwości bólowych.
Następnie wraz ze wzrostem siły przechodzimy do bardziej zaawansowanej metodyki treningowej takiej jak trening funkcjonalny, plyometryczny i siłowy.

Formularz kontaktowy